Strona Główna ---- POLACY W BANBURY ----

Regionalne forum Polaków mieszkających w UK (Banbury i okolice) i nie tylko.

-Sponsorowane przez Stowarzyszenie Polaków w Banbury.-

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Administrator
Wto 22 Kwi, 2014 10:56
Praca w hotelu
Autor Wiadomość
szefuncio 

Wysłany: Pon 29 Paź, 2012 09:19   Praca w hotelu

Jestem bylym pracownikiem hotelu Premier Inn i chce napisac kilka slow na temat pracy w nim.
Dopoki bedzie tam rzadzic Tadziu z rodzina NIE POLECAM NIKOMU!!!! pracy w tym chotelu!!!!
Czuje sie inwigilowanym, oszukanym, i wykorzystanym pracownikiem bez zadnych praw miedzy innymi o dzien wolny trzeba sie kilka razy prosic i zawsze w odpowiedzi slychac straszenie o zwolnienie. Lamane sa wszelkie prawa pracownika:
umowy o prace nie mam do dzisiaj, nie dano mi tez zakresu obowiazkow co do mnie nalezy. W niejasny i zawily sposob "tlumaczono mi" zasady wynagradzania a do moich danych personalnym mialy wglad osoby nieupowarznione. Jestem w szoku!!!!!

Do hotelu Tadziu nie chca przyjmowac anglikow, domyslcie sie dlaczego. Najchetniej przyjmowani sa ludzie bez znajomosci angielskiego.

Jesli jestes desperatem i nie zalezy ci na pieniadzach to idz tam do tej roboty!!!

NIE POLECAM TEJ PRACY I PRZESTRZEGAM !!!!

Nie rozumiem jak polak polaka tak moze traktowac i wykorzystywac

Tadziu wstydz sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zawiedziony i zalamany pracownik.

Nie mam polskiego jezyka w komputerze.
Ostatnio zmieniony przez szefuncio Pon 29 Paź, 2012 09:23, w całości zmieniany 2 razy  

KarolAWrO 

Wysłany: Śro 07 Lis, 2012 12:04   

Droga pani i jej mężu!

Po 1 w tym co napisaliście troszkę się pogubiliście bo na początku pisze że jest byłym pracownikiem a dalej że nie dostała do tej pory umowy :)

Po 2 pracuje pani w tym hotelu prawie rok i prawie w każdą niedziele chce mieć wolne albo zwalnia się wcześniej z pracy pod pretekstem tego że się źle czuje, jak by na hotelu nie było innych pracowników którzy również chcieli by mieć wolny weekend.

Po 3 od pierwszego dnia zostało jej powiedziane że umowy na pół czy cały etat nie dostanie, ponieważ firma jest jaka jest i nie dają kontraktów!

Po 4 miałaś aż 5 dni szkolenia przez, które zostały Ci przedstawione wszystkie Twoje obowiązki, dostałaś to również 3 razy na papierze

Po 5 pracuje na tym hotelu jeden Anglik który jest nie do końca pełno sprawny i nie raz chciałaś być traktowana jak osoba niepełnosprawna aby nie musieć sprzątać dokładnie. Pracowali na tym hotelu inni Anglicy,Hindusi i robili swoją prace na odwal się a nikt inny nie robił by za nich ich pracy dlatego już nie pracują.

Po 6 ,, Pan Tadziu,, wykonuje swoją pracę tak jak powinien i z zakresu swoich obowiązków!
Tak jak to napisaliście rządzi w tym hotelu dlatego, że to należy do jego obowiązku jest head housekeeper-em i przykro nam,że przez to że pani nie chce się pracować i sprząta swoje pokoje na odwal się robi takie problemy.
Po czym gdy przyjeżdża menadżerka firmy sprzątającej WGC dla której pani pracuje prosi pani ,, Pana Tadzia,, aby nie mówił nic na temat tego że na wypisywała tutaj takie głupoty.

Po 7 inne osoby pracujące w tym hotelu, skarżą się na to jak zachowuje się wobec nich ich koleżanka oraz na to że muszą wykonywać za nią jej prace gdy ona ma swoje kaprysy.

Dziękuje i Pozdrawiam nie zadowoloną z pracy Panią. Swoją drogą skoro jest pani rzekomo tak źle to co pani jeszcze tam robi?

[ Dodano: Sob 27 Kwi, 2013 07:56 ]
Proszę bardzo odkąd ,,szefuncio,, nie pracuje w tym o to hotelu wszyscy super się dogadują i niema żadnych problemów. :-o
Ostatnio zmieniony przez Administrator Śro 07 Lis, 2012 14:31, w całości zmieniany 6 razy  

Odpowiedz do tematu